Güzellik Uzmanlığı ve Kalıcı Makyaj Kursu | Liva Akademi Eğitim Kurumları
page-title-bg

İpek Kirpik Kursu

İpek Kirpik Kursu

İpek Kirpik Kursu

İpek Kirpik Nedir?

Kirpiklerin daha uzun daha dolgun göstermek için kozmetik ihtiyacını ortadan kaldırarak ipekten/ vizondan hazırlanmış kirpikleri tek tek hipoalerjenik, ipek kirpik için hazırlanmış özel yapıştırıcılarla kirpik üzerine  yerleştirilmesi ipek kirpik işlemidir. İpek kirpik fiyatları uygulamalara göre değişiklik gösterir. İpek kirpik fiyatları ortalama 150 TL- 300 TL aralığındadır.

İpek kirpikler boy, kalınlık ve kıvrım olarak çok çeşitli şekillerde karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada ipek kirpik uzmanının doğru kirpik seçimi yapması önemlidir.

Kişinin göz yapısına uygun uzunlukta ve kalınlıkta ipek kirpik seçimi uygulama için önemli adımdır. İpek ve vizon kirpikler ağırlık yapmaz. Doğru uygulamada ve bakımları düzenli yapıldığı takdirde rahatsızlık vermez.

İpek kirpik Uygulaması sonrası yüzüstü yatılmamalı, yağ bazlı makyaj temizleyiciler ve sabun kullanılmamalıdır. Uygulama sonrası 24 saat su değdirilmemeli, 48 saat boyunca nem ve sıcaktan korunmalıdır.

Tekirdağ Liva Akademi'de uzman eğitmenlerimizle birebir ipek kirpik eğitimi hakkında bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Trakya İpek Kirpik Kursu

Trakya bölgesinde güzellik eğitimi ve özellikle İpek Kirpik Kursu eğitimi almak isteyen oldukça fazla sayıda kişi bulunmaktadır. Bizler de Tekirdağ Liva Akademi olarak hemen hemen tüm Trakya Bölgesine özel ve profesyonel eğitmenlerimiz ile İpek Kirpik Kursu eğitimi sağlamaktayız. Oldukça uygun fiyatlarla ve yeterli saat aralıklarıyla en iyi eğitimi sağlamktayız.

Üstelik vermiş olduğumuz eğitim sonuda M.E.B tarafından onaylı sertifika tüm kursiyerlerimize verilmektedir. Bu sertifika ile iş bulma durumunuz daha da fazla olmaktadır. Hizmet verdiğimiz başlıa bölgeler: Edirne, Keşan, Tekirdağ, Çorlu, Lüleburgaz ve Kırklareli'dir. Bu bölgeler bulunan herkes için en iyi ve kaliteli eğitimi sağlamaktayız.

İletişime geçerek detaylı bilgileri edinebilir ya da hemen randevunuzu oluşturabilirsiniz.